شرایط خرید از پاندا 24

1 - تمامی محصولات سایت به صورت کد فعال سازی ارائه شده اند. 

2 - ارسال کد فعال سازی به شکل کاملا رایگان انجام خواهد گرفت.

3 - در صورت تمایل مشتری به دریافت جعبه نرم افزار هزینه های ارسال (هزینه پیک در تهران و تیپاکس در شهرستانها)  به عهده مشتری خواهد بود.

4 - در خرید های ثبت شده در سایت هیچ گونه عوارض و مالیات از مشتری دریافت نخواهد شد. هزینه مالیات بر ارزش افزوده در بهای کالا محاسبه گردیده است.

5 - وضعیت سفارشات توسط مدیر سفارشات تعیین خواهد گردید. مشتری قادر خواهد بود  پس از وارد شدن در سايت در قسمت حساب کاربري آخرين وضعيت سفارش خود را مشاهده نماید.

6 -  مشتری در صورت عدم استفاده از کد فعال سازی و یا باز نشده بودن جعبه نرم افزار در صورت خرید جعبه نرم افزار امکان پس فرستادن و يا هر گونه مکاتبه اي در رابطه با سفارش را در حساب کاربري خود با گزينه پس فرستادن خواهد داشت.

7 - مدير سيستم به هنگام ارسال بسته به مشتري از طريق سيستم و ارسال ايميل او را با خبر مي سازد و مشتري در صورت تمايل مي تواند از طريق فرم تماس با ما دريافت بسته را تاييد نموده و يا در صورت اعتراض از حساب کاربري > سفارشات  درخواست عودت سفارش را انتخاب نماييد.

8 - بدیهی است که  عودت سفارش پس از اعلام تحويل بسته به مشتري در حساب کاربري > سفارشات > سفارش مربوطه  نمايان مي شود

9 - در صورت تمایل به دریافت پیش فاکتور شما قادر خواهید بود پس از ثبت سفارش خود به صورت پرداخت در محل به حساب کاربري > سفارشات مراجعه نموده و در قسمت مشاهده سفارشات ايجاد شده من با کلیک بروی دکمه  چاپ  فاکتور مورد نظر را خود را که تا قبل از پراخت نهایی در حکم پیش فاکتور است دریافت نمایید.

 

ادامه